KONTRAHENCI

Nasze gospodarstwo zajmuje się przede wszystkim produkcją. Dbamy o to, aby Klient  znalazł u nas  jak najszerszy asortyment  kwiatów o jak najlepszej jakości. 
Całą naszą energię skupiamy na uzyskaniu dobrego produktu.  Nie prowadzimy własnych punktów sprzedaży detalicznej. Naszymi odbiorcami są hutrownie, kwiaciarnie, supermarkety 
w Białymstoku i na terenie prawie całego województwa. Nadwyżki sprzedajemy na giełdach kwiatowych w Warszawie.  Sporą część produkcji eksportujemy: na Białoruś i  na Litwę. Uważamy, że są to dla nas rynki bardzo perspektywiczne.

Zapraszamy Państwa na zakupy.


PRIORYTETY GOSPODARSTWA

Jakość, jakość, jakość...

Jest to główny cel naszej działalności. Materiał wejściowy pozyskujemy od liderów produkcji kwiaciarskiej na świecie. Są to głównie  firmy holenderskie, niemieckie i amerykańskie. Bardzo dbamy o higienę produkcji. Dbając o ochronę środowiska używamy głównie środków biologicznych stosując entomofagi, które są naturalnymi wrogami szkodników upraw pod osłonami. System korzeniowy roślin chronimy przed chorobami preparatem biologicznym "Polyversum". W razie potrzeby uzupełniamy ochronę środkami chemicznymi.