OFERTA NA LATO

Latem proponujemy  Państwu różnorodne kompozycje roślin
– w misach, gazonach, skrzynkach.  Jest to produkt finalny przeznaczony do ozdoby ogrodów, domów, firm. W celu zapewnienia atrakcyjnego wyglądu u klienta podajemy roślinom odpowiednią dawkę nawozów długodziałających, głównie 6 miesięcznych (Osmocote). Ponadto rośliny do kompozycji są odpowiednio dobierane nie tylko kolorystycznie, ale również pod względem zapotrzebowania na wodę i  nawozy.
Od czerwca oferujemy Państwu kwitnące chryzantemy, zarówno średniokwiatowe, jak i ogrodowe w pełnej gamie kształtów 
i kolorów. Przez całe lato produktem bardzo pożądanym przez klientów jest wrzos – od doniczki 11cm do miski 21cm. Dużą część letniej produkcji zajmują byliny. W największych ilościach sprzedajemy: ostróżkę, penstamon, dzwonki, scabiosę japońską, heucherę, coreopsis, gaurę oraz platycodon.

penst wrzos przyp
 

PRIORYTETY GOSPODARSTWA

Jakość, jakość, jakość...

Jest to główny cel naszej działalności. Materiał wejściowy pozyskujemy od liderów produkcji kwiaciarskiej na świecie. Są to głównie  firmy holenderskie, niemieckie i amerykańskie. Bardzo dbamy o higienę produkcji. Dbając o ochronę środowiska używamy głównie środków biologicznych stosując entomofagi, które są naturalnymi wrogami szkodników upraw pod osłonami. System korzeniowy roślin chronimy przed chorobami preparatem biologicznym "Polyversum". W razie potrzeby uzupełniamy ochronę środkami chemicznymi.