NOWOŚCI

Każdego roku w naszym gospodarstwie testujemy nowe rośliny. Te, które mają największą wartość ozdobną oraz  sprawdzają się w naszych warunkach klimatycznych  przeznaczamy do sprzedaży w roku następnym. W sezonie wiosennym proponujemy: torenię zwieszają się w kolorze żłótym,  portulakę zwieszającą się w różnych kolorach, pelargonię rabatową
dwu- i trzykolorową, surfinię na rośliny domowe doniczkowe 
tj. o pięknym zwartym pokroju. Ciekawą rośliną okazała się również begonia bulwiasta zwieszająca się o niezliczonej ilości ognistych kwiatów (Bonfire). Wśród dalii wystąpi również wiele piękności. Nowością są kwiaty duukolorowe  w "paski" 
i "nakrapiane". Proponujemy również dużo
chryzantemowych nowości   oraz gwiazdę betlejemską o nowych ciekawych kolorach i kształtach.

beg canna pel10

PRIORYTETY GOSPODARSTWA

Jakość, jakość, jakość...

Jest to główny cel naszej działalności. Materiał wejściowy pozyskujemy od liderów produkcji kwiaciarskiej na świecie. Są to głównie  firmy holenderskie, niemieckie i amerykańskie. Bardzo dbamy o higienę produkcji. Dbając o ochronę środowiska używamy głównie środków biologicznych stosując entomofagi, które są naturalnymi wrogami szkodników upraw pod osłonami. System korzeniowy roślin chronimy przed chorobami preparatem biologicznym "Polyversum". W razie potrzeby uzupełniamy ochronę środkami chemicznymi.